|
Widzę, że przeciwnicy Smudy się obudzili i mają teraz swoje 5 minut. Żenujące jest to co niektórzy tu wypisują.
Przegraliśmy w tym tygodniu 2 ważne mecze. Drużyna jest w wyraźnym dołku fizycznym. Jak ktoś pisze o graniu naszych w takich meczach na pół gwizdka to chyba zwariował. Grali na ile nogi pozwalały. Mocno kulała też gra bez piłki i wychodzenie na pozycje przez co atak pozycyjny leżał i kwiczał. Niestety spadek formy przyszedł w najgorszym dla nas momencie. TRUDNO. W sezonie jest 37 meczów i jeszcze przyjdzie czas na rewanż. Na pewno nie jest tak, że dwoma meczami można przekreślić cały sezon. Inaczej moglibyśmy się wycofać z ligi i grać tylko sparingi z Legią i Cracovią.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|