Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 29.09.2014, 09:03
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ciężko ochłonąć, kompletnie teraz nie rozumiem po jaką cholerę było odpuszczanie pucharu skoro w ogóle nie biegali z garbatymi. Jeszcze miałem nadzieję że Smuda ma plan ale chyba za dużo oczekiwałem.

Runda stracona, bez wątpienia.
Smuda ma plan, jak na stare lata skasować jeszcze kupę forsy wmawiając wszystkim kolejny sezon, że bronimy sie przed ...spadkiem. A więc wszystko powyżej miejsca 15-16 jest jego osobistym zwycięstwem, za co jest noszony na rękach przez niektórych naiwnych, którzy mu są wdzięcznie za "uratowanie" Wisły .
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 29.09.2014 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując