Kocur napisał(a):

Ciężko ochłonąć, kompletnie teraz nie rozumiem po jaką cholerę było odpuszczanie pucharu skoro w ogóle nie biegali z garbatymi. Jeszcze miałem nadzieję że Smuda ma plan ale chyba za dużo oczekiwałem.
Runda stracona, bez wątpienia.
|
Smuda ma plan, jak na stare lata skasować jeszcze kupę forsy wmawiając wszystkim kolejny sezon, że bronimy sie przed ...spadkiem. A więc wszystko powyżej miejsca 15-16 jest jego osobistym zwycięstwem, za co jest noszony na rękach przez niektórych naiwnych, którzy mu są wdzięcznie za "uratowanie" Wisły

.