Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 29.09.2014, 08:55
Ciężko ochłonąć, kompletnie teraz nie rozumiem po jaką cholerę było odpuszczanie pucharu skoro w ogóle nie biegali z garbatymi. Jeszcze miałem nadzieję że Smuda ma plan ale chyba za dużo oczekiwałem.

Runda stracona, bez wątpienia.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując