Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 29.09.2014, 07:51
Co My możemy zrobić? Nawet jak byśmy chcieli, to nie wyjdziemy na boisko. Taka mentalność tych kopaczy. 0 agresji, nic. Jeszcze któryś z naszych jakiegoś garba podnosił... Piątki sobie przybijają.
Zastanawia mnie jedno, cały Kraków i Polska widzą, że Boguski, to jest nieudacznik, a mimo to gra, nosz ku*wa, o co chodzi?
Druga sprawa sędzia z Warszawy. Broń Boże, nie twierdzę, że przez niego przegraliśmy, ale gówno jednak pozostaje. Ewidentna ręka, parchy z początku napie*dalały łokciami, a on nic. Może nie widział, może jest chu*owy, albo specjalnie, nie wiadomo. Ale czy taki problem tak poukładać, to wszystko, żeby nie było wątpliwości, że sędzia nie jest zaangażowany emocjonalnie. Nie da się w 100% wykonywać obiektywnie takiej roboty, zawsze jest jakaś stykowa sytuacja. A w Warszawie Polonia i cwe7arze. I tak źle i tak chu*owo.
Natomiast kopacze i tak mają to w dupie. Kaska się zgadza, ci*y we Franticu też i jazda!
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując