Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 29.09.2014, 07:26
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy.
Ja bym nie liczył, wielu liczyło na to, ze podobno u Smudy się zapierdala. Jak wyglada to "zapierdalanie" to widzimy juz od wielu meczów. Mecz z Zawiszą był ostatnim dzwonkiem, którego wynik zmylił nie jednego, bo to co prezentowali przez większą część meczu nie pozostawiała złudzeń co do ich chęci do gry. W meczu z Legia było to już dokładnie widać, a z parchami to już szkoda komentować.

Cytat:
Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze.
Szczerze powiedziawszy, mam głęboko w dupie ich ewentualną wygraną w meczu z Jagiellonią czy Podbeskidziem.

Cytat:
Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.
Oby większość kibiców podobnie myślała, wbrew propozycjom Smudy, żebyśmy to przeżyli. Bo postawa "nic się nie stało, Wisełko nic sie nie stało" zrobi z nas mentalnych karłów i da przyzwolenie Smudzie i kopaczom do dalszej gry na pół gwizdka.
Po raz kolejny Smuda i jego kopacze splunęli nam w twarz, tym razem chyba największa flegmą, pokazując, że świete słowa Henryka Reymana, które powinny być mottem dla wszystkich w naszym klubie, są dla nich nic nie znaczący, wyświechtanym tekstem.

Na ta kompromitację należy tez patrzeć pod względem finansowym. Nasz klub boryka się z ogromnymi problemami. Aby przyjść mu z pomocą została przez kibiców podjęta decyzja o podniesieniu cen biletów. W zamian ze strony Smudy i jego kopaczy dostajemy mocno śmierdzącą padlinę. Niestety ale przy takim ich podejściu nasza decyzja o dopłaceniu do biletu zostaje wrzucona do śmieci. Oni swoim "zaangażowaniem" wypłoszą ze stadionu o wiele wiecej ludzi niż przyniesie podwyżka cen biletów. To jest sabotaż z ich strony.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 29.09.2014 o godz. 07:56.
Odpowiedz cytując