Adenalix napisał(a):

|
Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy.
|
Ja bym nie liczył, wielu liczyło na to, ze podobno u Smudy się zapierdala. Jak wyglada to "zapierdalanie" to widzimy juz od wielu meczów. Mecz z Zawiszą był ostatnim dzwonkiem, którego wynik zmylił nie jednego, bo to co prezentowali przez większą część meczu nie pozostawiała złudzeń co do ich chęci do gry. W meczu z Legia było to już dokładnie widać, a z parchami to już szkoda komentować.
Cytat:
|
Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze.
|
Szczerze powiedziawszy, mam głęboko w dupie ich ewentualną wygraną w meczu z Jagiellonią czy Podbeskidziem.
Cytat:
|
Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.
|
Oby większość kibiców podobnie myślała, wbrew propozycjom Smudy, żebyśmy to przeżyli. Bo postawa "nic się nie stało, Wisełko nic sie nie stało" zrobi z nas mentalnych karłów i da przyzwolenie Smudzie i kopaczom do dalszej gry na pół gwizdka.
Po raz kolejny Smuda i jego kopacze splunęli nam w twarz, tym razem chyba największa flegmą, pokazując, że świete słowa Henryka Reymana, które powinny być mottem dla wszystkich w naszym klubie, są dla nich nic nie znaczący, wyświechtanym tekstem.
Na ta kompromitację należy tez patrzeć pod względem finansowym. Nasz klub boryka się z ogromnymi problemami. Aby przyjść mu z pomocą została przez kibiców podjęta decyzja o podniesieniu cen biletów. W zamian ze strony Smudy i jego kopaczy dostajemy mocno śmierdzącą padlinę. Niestety ale przy takim ich podejściu nasza decyzja o dopłaceniu do biletu zostaje wrzucona do śmieci. Oni swoim "zaangażowaniem" wypłoszą ze stadionu o wiele wiecej ludzi niż przyniesie podwyżka cen biletów. To jest sabotaż z ich strony.