Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 29.09.2014, 07:10
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Na miejscu Smudy kazałbym tym patałachom za karę przez całą noc biegać dookoła stadionu, choćby się mieli porzygać z bólu i ze zmęczenia.

Felix Magath wiedział by co należy zrobić...

ps1. ten tydzień w wykonaniu Wisły to istne Westerplatte! 7 dni chwały - ironicznie można by rzec...

ps2. może tak jak ktoś mądrze na Smude i Bednarza wypisywał, niech teraz pójdzie z piłkarzami porozmawiać po swojemu?
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 29.09.2014 o godz. 07:13.
Odpowiedz cytując