Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 29.09.2014, 06:13
Na miejscu Smudy kazałbym tym patałachom za karę przez całą noc biegać dookoła stadionu, choćby się mieli porzygać z bólu i ze zmęczenia. Po takim meczu sami piłkarze powinni wyjść z taką inicjatywą jeśli mają chociaż odrobinę honoru. Cały zespół ch.ja grał. I znów nie mogę się też nadziwić, co robi wciąż na boisku Boguski? Jankowski przynajmniej silny jest. Brożek kolejny patałach piłkę może raz przy nodze miał. Stiliciowi się już odechciało. W obronie jako tako, zwłaszcza na plus Guzmics, który nawet rozpoczynał ataki, widać że miał chrapkę na grę, tylko gdyby nie ten jeden błąd... Ale co z tego? Remis czy porażka- jeden ch.j. Już lepiej żeby wyszli ustawieniem 4-3-3 i gryźć trawę. A ja widzę na zegarze 15 minut do końca a Ci człapią jakby wygrywali.... Powinni zapieprzać bez przerwy w takim meczu. Już nie chcą kibiców na trybunach?
Odpowiedz cytując