WISŁAZWE napisał(a):

Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy. Póki co złość na frajerstwo bo parchy grają słabo tylko gonią. Zagraliśmy może 1-2 akcje taką jak zaplanowaliśmy taktycznie przed meczem. A 99% meczu graliśmy tak jak nam parchy zagrały czyli rwano-szarpana kopanina na 0-0. Przysłowie mówi, że jak nie umiesz meczu wygrac to go zremisuj. My daliśmy pół roku wożenia się po mieście zakompleksionym szczurom i to za darmo. Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze. Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.