Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.09.2014, 23:06
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Sezon przegrany.
JŻS.
Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy. Póki co złość na frajerstwo bo parchy grają słabo tylko gonią. Zagraliśmy może 1-2 akcje taką jak zaplanowaliśmy taktycznie przed meczem. A 99% meczu graliśmy tak jak nam parchy zagrały czyli rwano-szarpana kopanina na 0-0. Przysłowie mówi, że jak nie umiesz meczu wygrac to go zremisuj. My daliśmy pół roku wożenia się po mieście zakompleksionym szczurom i to za darmo. Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze. Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując