Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 28.09.2014, 23:02
Kolejny już mecz, po Legii i Lechu, gdzie nasi mają chyba obsrane gacie. Tak to wygląda na boisku, gdzie jest masa niedokładnych podań, a jakoś z przykładową Pogonią wygląda to po prostu świetnie. Szkoda, że Smuda zaserwował nam Dudkę i Urygę w środku pola. Zero gry na jeden-dwa kontakty, zero wychodzenia na pozycję. Zbliżenia na bezradnych i rozkładających ręce Stilicia i Sadloka były przygnębiające. Mimo, że Guzmics zagrał dosyć dobry mecz, to uważam, że powinniśmy wrócić do ustawienia z Dudką na środkowym obrońcy. Wtedy mamy dodatkowo kolejnego gracza, który umie rozpocząć akcję dokładnym podaniem po ziemi. Błąd Smudy w tych derbach i to nie ulega wątpliwości. Czy do zwolnienia? Absolutnie, bo nie wyobrażam sobie na tę chwilę kogoś innego. Dobrze, że przerwa na reprezentacje niedługo, muszą chłopaki w szatni dojść do ładu ze sobą i przegadać te 3 ostatnie mecze.
Odpowiedz cytując