|
Nosz k***wa ale mnie nosi
obrzezncy nie robia w meczu akcjii,11 niepelnosprawnych by ich pokonało,ale nie My
my jestesmy zmeczeni,wybijamy pod nogi przeciwnika,albo wogole niewidoczni
Magiczny Semir to gra jak mu sie chce,jak widac dzis byl ten mecz w ktorym mu sie nie chcialo.Zapamiętam
reszta tez nie lepsza Glowa,i Guzmics ktory widac ze wie jak grac w pilke.Reszta dzis nie grala derbow,nie widzialem tego po nich.
|