Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 28.09.2014, 22:19
Nosz k***wa ale mnie nosi

obrzezncy nie robia w meczu akcjii,11 niepelnosprawnych by ich pokonało,ale nie My

my jestesmy zmeczeni,wybijamy pod nogi przeciwnika,albo wogole niewidoczni

Magiczny Semir to gra jak mu sie chce,jak widac dzis byl ten mecz w ktorym mu sie nie chcialo.Zapamiętam

reszta tez nie lepsza Glowa,i Guzmics ktory widac ze wie jak grac w pilke.Reszta dzis nie grala derbow,nie widzialem tego po nich.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując