brylant17 napisał(a):

Dwa mecze przefrajerzył złotousty Macius
47. (13.05.2008, godz. 17:00) Legia Warszawa (w, PP) 0-0
48. (20.07.2008, godz. 20:15) Legia Warszawa (d, SP) 1-2
Ale czy remis jest porażka raczej tak z Legią tak idźmy dalej:
85. (05.04.2009, godz. 17:00) Lech Poznań (w, liga) 1-1
86. (08.04.2009, godz. 17:30) Lech Poznań (w, PP) 1-2
112. (06.11.2009, godz. 20:00) Legia Warszawa (d, liga) 0-1
113. (22.11.2009, godz. 17:00) Cracovia Kraków (d, liga) 0-1
wystarczy może....
|
Tylko, że "Maciuś" przychodząc do Wisły dostał zespół, który rok wcześniej zajął 7-8 miejsce (nie pamiętam). Tym zespołem zdobył mistrzostwo "demolując" ligę. Gdy był zwalniany zostawił Wisłę na 1wszym miejscu...