Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 28.09.2014, 21:43
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Dwa mecze przefrajerzył złotousty Macius

47. (13.05.2008, godz. 17:00) Legia Warszawa (w, PP) 0-0
48. (20.07.2008, godz. 20:15) Legia Warszawa (d, SP) 1-2


Ale czy remis jest porażka raczej tak z Legią tak idźmy dalej:

85. (05.04.2009, godz. 17:00) Lech Poznań (w, liga) 1-1
86. (08.04.2009, godz. 17:30) Lech Poznań (w, PP) 1-2

112. (06.11.2009, godz. 20:00) Legia Warszawa (d, liga) 0-1
113. (22.11.2009, godz. 17:00) Cracovia Kraków (d, liga) 0-1


wystarczy może....
Tylko, że "Maciuś" przychodząc do Wisły dostał zespół, który rok wcześniej zajął 7-8 miejsce (nie pamiętam). Tym zespołem zdobył mistrzostwo "demolując" ligę. Gdy był zwalniany zostawił Wisłę na 1wszym miejscu...
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 28.09.2014 o godz. 21:50.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując