|
W sprawie wypłat piłkarzy, to czytałem przed meczem z Legią, że Czerwiński wypłacił zaległości piłkarzom, być może z biletów na Legię. Pewnie zrobił to aby piłkarze się postarali w nadchodzących najważniejszych meczach rundy. A tu reakcja kompletnie odwrotna ze strony piłkarzy, na gest następcy Bednarza. Co za ironia losu i co za piłkarzy ma obecna Wisła. Widać tęsknią za Bednarzem i brakiem jakichkolwiek celów swojej gry. Bez kibiców grało im się lepiej. Zero presji. Aż tu nagle pełny stadion i kibice pokryli ich zaległe wypłaty. Pojawiły się oczekiwania, nie tylko derbowe. No i panowie boisk, pokazali kibicom fucka, w najważniejszych dla nich meczach. Żałosne zachowanie. Stracili w moich oczach wszystko. Niech nie płaczą za Bednarzem i niech nie bojkotują nowego prezesa Wisły oraz pełnego stadionu Wisły. Szkoda, że ich nie może spotkać taka sama reakcja klubu, jak Bednarza. Przepraszam tylko Arka Głowackiego, który jako jedyny zasługuje na mój szacunek. Reszta nie zasługuje na grę w klubie walczącym o jakiekolwiek cele, w tym zwłaszcza o miejski prymat derbowy. Zwyczajnie się nie nadają pod względem piłkarskim we wszelkich tego aspektach. Jedni fizycznie, inni mentalnie a większość pod względem podstawowych umiejętności piłkarskich. Czarę goryczy przelał dzisiejszy mecz, gdzie jak w większości meczów derbowych na świecie - umiejętności trzeba wesprzeć chęcią i determinacją, tak jak uczyniły to Pasy, bo przecież Pasy nie wygrały dzięki większym umiejętnościom piłkarskim. .
Ostatnio edytowane przez kot : 28.09.2014 o godz. 22:55.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|