Patryko napisał(a):

|
Może nie super, ale bardzo dobrze zagrał Głowa (który nota bene wyczyścił 1-0 w 80+ minucie), dobrze Sadlok i mimo wszystko Guzmics (któremu niestety wyraźnie brak szybkości).
|
Ach, no tak teraz mnie oswiecilo, ze taka taktyka byla, obronna,
