!!IRIVER!! napisał(a):

|
Nie wiem, gdzie w moim poście widzisz histerię. To realna ocena sytuacji. Po takich dwóch "meczach" każdy kto choćby przez chwilę się zastanawiał co robić w piątkowy jesienny wieczór, mając do wyboru Taniec z Gwiazdami lub przyjście na R22 wybierze Taniec z Gwiazdami. Przynajmniej się w....iał nie będzie. A najgorsza radość tych kurew.
|
Jeśli ktoś tu pisze to rozumiem że jest kibicem a jeśli ktoś po takiej wpadce nie jest w stanie przyjść na R22 to może niech faktycznie nie przychodzi