dynek.pl napisał(a):

|
Jak czytam niektórych histeryków tutaj to nie wiem czy nie skończy się nowym bojkotem.
|
Nie wiem, gdzie w moim poście widzisz histerię. To realna ocena sytuacji. Po takich dwóch "meczach" każdy kto choćby przez chwilę się zastanawiał co robić w piątkowy jesienny wieczór, mając do wyboru Taniec z Gwiazdami lub przyjście na R22 wybierze Taniec z Gwiazdami. Przynajmniej się w....iał nie będzie. A najgorsza radość tych kurew.