Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 28.09.2014, 20:58
Najpierw Smuda narzekał ze brak mu drugiego napastnika przyszedł Stępiński a my nadal gramy bezbarwnym w ostatnich trzech meczach Brożkiem i nijakim Boguskim. Zamiast zagrać dwoma napastnikami z tragicznie słabą sracovią my gramy jak na Euro z Czechami.
Odpowiedz cytując