|
Najpierw Smuda narzekał ze brak mu drugiego napastnika przyszedł Stępiński a my nadal gramy bezbarwnym w ostatnich trzech meczach Brożkiem i nijakim Boguskim. Zamiast zagrać dwoma napastnikami z tragicznie słabą sracovią my gramy jak na Euro z Czechami.
|