|
Wg mnie na takie MECZe ma wpływ sytuacja w klubie, na pewno zawodnicy mają teges z wypłatami i wygląda to jak wygląda, podobnie było w rundzie play off zeszłego sezonu seria w.......i i nagle super mecz z Pogonią.. ..
A nuż by oglądneli swoja grę np z Lechem czy z Pogonią, nie wierze.
Z niewolnika nie ma pracownika.
Na tą chwilę 1 skład przechodząc obok meczu dostaje w ost min bramę, a waleczni juniorzy dostawali by wtedy piątą albo i więcej, wiadome kto odpowiada za ten stan rzeczy, kiedy powrócą te czasy ................
|