Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 28.09.2014, 20:47
universe napisał(a):Wyświetl post
Wezcie przestancie z tymi pojedynczymi nazwiskami, jesli juz "wyrozniasz" kogos negatywnie to moze wymien tez tych, ktorzy zagrali dzis super, chociaz jednego, smialo..
Może nie super, ale bardzo dobrze zagrał Głowa (który nota bene wyczyścił 1-0 w 80+ minucie), dobrze Sadlok i mimo wszystko Guzmics (któremu niestety wyraźnie brak szybkości).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.09.2014 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując