universe napisał(a):

|
Wezcie przestancie z tymi pojedynczymi nazwiskami, jesli juz "wyrozniasz" kogos negatywnie to moze wymien tez tych, ktorzy zagrali dzis super, chociaz jednego, smialo..
|
Może nie super, ale bardzo dobrze zagrał Głowa (który nota bene wyczyścił 1-0 w 80+ minucie), dobrze Sadlok i mimo wszystko Guzmics (któremu niestety wyraźnie brak szybkości).