Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 28.09.2014, 20:45
akurat Gumiś chyba najbardziej przeżywał ten mecz. Podobało mi się jak było jego reakcję po niecelnym strzale Stępińskiego, aż podskoczył do góry. Reszta to dramat...o taktyce nie ma co wspominać bo jej nie było
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując