Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.09.2014, 20:43
niestety pokazalismy frajerstwo do kwadratu......1- fatalne ustawienie zespołu na 3 obrońców obrzezańców...gdzie nawet Piast strzela 4 bramki...a my ustawiamy 2 def grając taktykę obronną....gdzie prosiło sie zagrac ofensywnie tak jak od początku sezonu...2- brak zaangażowania naszych grajków.....nie było piany w ustach.....gdzie w takim meczu powinna byc od 1 min. 3- jestem zajebiście zawiedziony tym meczem....ciężko będzie usnąc.....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując