Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 28.09.2014, 20:23
brawo Franiu, oddaliśmy bez walki puchar polski, tak się kończy minimalizm.... wstyd panowie piłkarzyki, zero agresji, zero walki, zero szybkości, powinni gryź murawę, wywalczyć zwycięstwo...
Odpowiedz cytując