Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 28.09.2014, 20:22
Cala druzyna dala dupy. Nie gralismy NIC. zydy tez nie. Do momentu tego roznego. I to boli najbardziej. Nie widzialem zadnego zmyslu taktycznego, zadnego pomyslu na gre. Suma szczescia wynosi zero? Doliczony czas gry, Boukhari, teraz Covilo? Nic konstruktywnego nie napisze juz dzisiaj. Zjawmy sie na R22 na meczu z Jagiellonia.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując