Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 28.09.2014, 20:12
Czy to nie Franio buńczucznie twierdził w czasie kadencji Maaskanta, że on zdobyłby mistrzostwo za połowę tej kasy jaka była wtedy w klubie? Nie ma się czym martwić, Cupiał doda mu w zimie do połowy i możemy się szykować na el.LM
Odpowiedz cytując