|
Dajcie spokój temu Smudzie, nikt inny poważny do Wisły nie przyjdzie. Smuda przegrał podwójnie bo gdyby wygrał z pasami wszyscy zapomnieliby o porażce w pucharze. A tak to się tylko skompromitował. No ale czego się dziwić? I tak dużo wycisnął z tych patałachów, to nie jego wina że ma w kadrze takie p.izdy jak Boguski czy Jankowski.
|