Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.09.2014, 20:04
Już dużo zostało napisane i pewnie jeszcze więcej będzie, ale dodam coś od siebie. Jak dla mnie podejście ekipy Smudy pokazało zejście Boguskiego. Schodził wolno jakbyśmy prowadzili 1:0 w 92 minucie, tymczasem było do końca ponad 10 minut i teoretycznie mieliśmy w tym meczu "gryźć trawę" do końca o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi kopacze po prostu nie dostali wypłaty i nie chciało im się bardziej niż zwykle.
Zabrakło umiejętności, ambicji i zawodników "z jajami", którzy pociągnęliby zespół w takim spotkaniu. Guerrier po tym, co odwala ostatnimi tygodniami powinien dostać karę finansową i bilet na Haiti, tymczasem on gra w najważniejszym (dla kibiców) meczu jak gdyby nigdy nic. Buchalik po raz kolejny udowadnia, że Miśkiewiczowi to może podawać rękawice przed meczem. Do tego tradycyjnie Boguski, który oprócz figurowania w protokole meczowym nic nam nie daje oraz Stilić, któremu czasem się chce, czasem nie. Ostatnio wyraźnie mu się odechciało.
Zwolnienia Smudy nie będzie, poza tym nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić i wycisnąć z armii emerytów i piłkarzy spalonych za granicą coś więcej niż to co mamy. Teraz wygramy kilka meczów (jeśli dostaną wypłaty), coś tam zremisujemy, przegramy z czołówką i wylądujemy w ósemce. Na wiosnę powtórka tego, co mieliśmy w poprzednim sezonie.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując