|
Smuda też dokłada do pieca i twierdzi, że przegraliśmy po błędzie indywidualnym. Chyba raczej po serii błędów trenera (też indywidualnych). Trza było przycisnąć i zdecydowanie zaatakować, a nie srać ze strachu, że nam strzelą. I tak strzelili.
Po takim meczu bilety na Jagiellonię znacznie przystopują. Jeśli wkrótce pojawią się zaległości w wypłatach, to proszę o pokazanie "zawodnikom" ich dzisiejszego sukcesu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|