Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.09.2014, 19:52
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Spakowałeś się do szkoły gimbusie ? Jutro klasówka z ortografii Cię czeka ...

TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ !
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2014 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując