Trykuss napisał(a):

Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
|
Spakowałeś się do szkoły gimbusie ? Jutro klasówka z ortografii Cię czeka ...
TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY MECZ W TEJ RUNDZIE JAK NIE W CAŁYM SEZONIE ABY WYGRAĆ NA ICH BOISKU I ICH UPOKORZYĆ !