Trykuss napisał(a):

Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
|
Tak, hańba. Żydostwo do tej pory wszystko przegrywało jak leci w sposób, którego można się było tylko wstydzić, a dzis przychodzi mecz, w którym po prostu jeżdżą na dupach, zapierdalają i to wystarcza. Drugi raz przechodzimy koło meczu, KOŁO NAJWAŻNIEJSZEGO meczu i dostajemy bramę w ostatniej sekundzie. .... mnie po prostu strzela jak czytam coś takiego. Choćby teraz przyszła seria meczów wygranych to tego września im długo nie wybaczę.