Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.09.2014, 19:50
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Tak, hańba. Żydostwo do tej pory wszystko przegrywało jak leci w sposób, którego można się było tylko wstydzić, a dzis przychodzi mecz, w którym po prostu jeżdżą na dupach, zapierdalają i to wystarcza. Drugi raz przechodzimy koło meczu, KOŁO NAJWAŻNIEJSZEGO meczu i dostajemy bramę w ostatniej sekundzie. .... mnie po prostu strzela jak czytam coś takiego. Choćby teraz przyszła seria meczów wygranych to tego września im długo nie wybaczę.
Odpowiedz cytując