Trykuss napisał(a):

Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
|
Wsadź sobie w dupę ten sarkazm - jebie mnie miejsce w tabeli i strata do Legii w kontekście dzisiejszego upokorzenia.