Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
twardyNewAge
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
104
28.09.2014, 19:49
@Trykuss tu nie chodzi o liczbę punktów do lidera. Sporo ludzi by wolało być w drugiej połówce tabeli i mieć wygrane derby.
twardyNewAge
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardyNewAge
Znajdź inne posty napisane przez twardyNewAge