Elefant napisał(a):

|
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
|
Pomimo, że teraz Wisła jest o klasę słabsza niż za Maaskanta to również nie widzę innej opcji. Cracovia również ma słabsza drużynę niż miała wtedy.
Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz.
Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło.