Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.09.2014, 19:42
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
Pomimo, że teraz Wisła jest o klasę słabsza niż za Maaskanta to również nie widzę innej opcji. Cracovia również ma słabsza drużynę niż miała wtedy.

Ale tu nawet nie o wynik chodzi. Nie ma miejsca dla trenera w Wiśle, który nie potrafi zmotywować piłkarzy na derby. Tak jak za Maaskanta, piłkarze przeszli dziś obok meczu co w derbach jest jak splunięcie kibicom w twarz.

Mogliby przegrać 3:0 ale gdybym widział 100% chęci i zaangażowania. Widziałem tylko leserstwo i cwaniactwo za zasadzie "a może się uda dowieść remis do końca". Nie udało się. Cracovii chciało się chcieć i to niestety wystarczyło.
Odpowiedz cytując