Witam wszystkich. Zauważyłem, że nieraz pojawiają się tutaj pytania o jakieś bramki z dawnych meczów Wisły. Jakby ktoś chciał uzupełnić kolekcję lub mieć całą od sezonu 2002/2003 bo tyle posiadam (Chyba właściwie każdą bramkę i od jakiś 3 sezonów każdy skrót) to pisać

Pozdrawiam