Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
Od: 09.2009
Offline
#
100
28.09.2014, 19:39
Wszystkich zwolnić !! jak można było doprowadzić do tego żeby po 10 kolejkach mieć 2pkt do Lidera LEGI !!
CHANBA !!
Trykuss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Trykuss
Znajdź inne posty napisane przez Trykuss