Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 28.09.2014, 19:35
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
Kapka w wywiadzie przedmeczowym powiedział, że Smudy nie ruszy z Wisły przegrana w derbach a to znaczy, że jest nietykalny, jak on. Zasady w Wiśle zależą od tego, w którą stronę wieje wiatr. Przykre, ale prawdziwe.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując