Elefant napisał(a):

|
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
|
Kapka w wywiadzie przedmeczowym powiedział, że Smudy nie ruszy z Wisły przegrana w derbach a to znaczy, że jest nietykalny, jak on. Zasady w Wiśle zależą od tego, w którą stronę wieje wiatr. Przykre, ale prawdziwe.