Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 28.09.2014, 19:32
Wydawało się po zeszłej niedzieli, że gorzej się nie da. A jednak - dało się. Koszmarna gra, koszmarny w skutkach jeden kiks Gumisia - najlepszego na boisku. Nie wiem co powiedzieć, jestem bardziej w....iony niż tydzień temu, bo porażkę z Legią, jakkolwiek by nie było, idzie znieść. Z tak słabymi żydami - jest cholernie ciężko. Nie pojmuję po co szliśmy na "mecz walki" zamiast po prostu grać swoje. Żal i mam nadzieję, że w piątek trybuny dadzą temu wyraz.

Co do oczekiwań, że Smuda zostanie zwolniony - nie liczcie na to.
Odpowiedz cytując