Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 28.09.2014, 19:29
Wy macie ....a jakieś schorzenia typu schizofrenicznego!!! Przed meczem HURRRAA , będzie 3:0, zmieciemy ich. Po meczu winni wszyscy: Cupiał, Guzmics, Smuda huj, piłkarze cipy...Ochłońcie! tez jestem wqrwiony ale część wniosków chybiona zupełnie.
Guzmics zagrał b,.dobrze-jeden kiks i był rzut rożny. Ale nie bramka ! Smuda za dlugo 3mal Boguskiego i zapomniał, ze Sarki to facet który umie biegać i umie dośrodkować. Walka był i nie przesadzajcie, ze ktoś odpuścił. Przegraliśmy mecz-trzeba grac i zbierać punkty. Sezon trwa dalej !!!
Odpowiedz cytując