|
Co niektórzy (szczególnie na shoutboxie), chyba mają coś z pamięcią. Ile było gadania po meczu z Legią, że środek pola oddany, że przegrywamy tam piłki? Dziś zagraliśmy więc na 2 defensywnych z Dudką i Urygą.
Nic by Smuda nie zmienił-źle, zmienił coś też źlę.
Takie gdybanie też ,,skandal, że Puchar Polski oddany''. Pewnie jakby wystawił mocniejszy skład i by też przegrali ile byłoby wtedy narzekania, że trzeba było Puchar odpuścić a na Derby w 100% być skoncentrowanym. Wszystko co zrobi Smuda to źle, choć i on bez winny nie jest.Skład jest słaby i tyle: Jankowski, Boguski, Garguła, Sarki, Donald grają źle. Slilić ostatnio też obniżka formy no i efekt widzimy. Jako, że jak wiadomo ławki nie ma, to jest problem.
|