Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 28.09.2014, 19:24
Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:

-Brak checi
-brak zaangażowania
-truchtam jak mnie zmieniaja
-słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy
-tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca
-tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz
-2 def . pomocnikow tragedia
-brak Smudy
itd... itp....
Odpowiedz cytując