|
Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:
-Brak checi
-brak zaangażowania
-truchtam jak mnie zmieniaja
-słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy
-tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca
-tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz
-2 def . pomocnikow tragedia
-brak Smudy
itd... itp....
|