|
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.
Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie z uwagi na jego wiek to go miała i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.
Ostatnio edytowane przez kot : 28.09.2014 o godz. 23:08.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|