Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.09.2014, 19:19
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.

SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!
Kogo byś chciał? Maskaant,Kulawik czy Moskal też by ten mecz przegrali
Odpowiedz cytując