Zauwazam, ze tak cudownie graja od kiedy niejaki Dudka oznajmil w wywiadzie, ze stanowia bardzo zgrana grupe, ze rozumieja sie bez slow a gra razem po prostu sprawia im frajde
no to jak jednemu sie nie chce to zadnemu..
tylko niektorzy maja chociaz na tyle wstydu, ze przynajmniej pozoruja gre..