|
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.
SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!
Smuda od kilku miesięcy ośmiesza Wisłę (bardzo słaba runda wiosenna, teraz wcale nie lepiej w ostatnim czasie). Odpuszczony PP i co to dało? NIC!
|