Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 28.09.2014, 19:17
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.

SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!

Smuda od kilku miesięcy ośmiesza Wisłę (bardzo słaba runda wiosenna, teraz wcale nie lepiej w ostatnim czasie). Odpuszczony PP i co to dało? NIC!
Odpowiedz cytując