Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.09.2014, 19:15
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że ta napinka tutaj źle się skończy, aczkolwiek porażki się nie spodziewałem. Buchalik dał d***.
Jasne. Weź zluzuj. Bramkarz to ostatnia instancja obrony, robił co mógł, ale strzał był z dosyć bliskiej odległości. Piłka dobrze skontrowana. Zawalił trochę nasz nowy nabytek pomimo bardzo dobrego meczu, ale jeszcze większą winę ponosi ten co nie pokrył przy rzucie rożnym.
PS. Kto to był?

Zbyt bojaźliwie, zbyt zachowawczo...
Odpowiedz cytując