Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 28.09.2014, 19:14
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.
Oczywiście ja bardzo dobrze wiem ze to nie zakonni wygrali mecz tylko My ten mecz przegraliśmy...
I może tez najwyzsza pora żeby Franciszek przestal .......ic głupoty:"Guzmics to zawodnik który jak wejdzie to nie popelni głupiego bledu"
Odpowiedz cytując