63.5 Kg napisał(a):

Nie oszukujmy się...
Banda frajerow i najemnikow nie mających pojęcia czym sa derby...
|
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.