Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.09.2014, 19:12
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się...
Banda frajerow i najemnikow nie mających pojęcia czym sa derby...
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując