|
Liżcie Smudzie dalej dupę. Wszak u niego sie podobno z.a.p.i.e.r.d.a.l.a. Kto widział zapierdalająca Wisłę i kiedy to było ? Pytanie konkursowe za 100 pkt. W Poznaniu odpoczywali gwizdorzy a dzisiaj mieli lekki rozruch na Jagiellonię. Wielki strateg z tego Smudy, który czyni cuda.
P.S. Tak na poważnie to trener, który przegrywa z takimi curvami nie jest godny trenować Wisły. Nie zasługuje na to !
|