Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.09.2014, 19:11
Liżcie Smudzie dalej dupę. Wszak u niego sie podobno z.a.p.i.e.r.d.a.l.a. Kto widział zapierdalająca Wisłę i kiedy to było ? Pytanie konkursowe za 100 pkt. W Poznaniu odpoczywali gwizdorzy a dzisiaj mieli lekki rozruch na Jagiellonię. Wielki strateg z tego Smudy, który czyni cuda.

P.S. Tak na poważnie to trener, który przegrywa z takimi curvami nie jest godny trenować Wisły. Nie zasługuje na to !
Odpowiedz cytując