Sędzia Raczkowski - jak zwykle wyniku nie wypaczy, ale myli się zawsze na korzyść tylko dla przeciwników.
3 niewątpliwe żółte kartki dla RYmaniaka Covillo Marciniaka plus ręka na 17 metrze i co

? I nic jak zwykle.....
Marciniak z Legią po prostu się pomylił, trudno, ale Raczkowski - powinien wrócić na poziom, który prezentuje - do IV LIgi Mazowieckiej - Mazur Karczew - Marymont Warszawa - takie mecze powinien sędziować