|
Szkoda Guzmicsa, mimo bardzo dobrego meczu został Jopem. Kariera w Wiśle skończona w debiucie.
Całośc tego wydarzenia niepojęta, nawet szkoda komentować każdego z osobna. Kompromitacja i nie ma się co oszukiwać.
Zgodnie z tradycją, powinniśmy pożegnać trenera, bo to jest sto razy bardziej kuriozalna wtopa niż za Maaskanta.I na własne życzenie Smudy.
|