Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 28.09.2014, 19:08
Szkoda Guzmicsa, mimo bardzo dobrego meczu został Jopem. Kariera w Wiśle skończona w debiucie.

Całośc tego wydarzenia niepojęta, nawet szkoda komentować każdego z osobna. Kompromitacja i nie ma się co oszukiwać.

Zgodnie z tradycją, powinniśmy pożegnać trenera, bo to jest sto razy bardziej kuriozalna wtopa niż za Maaskanta.I na własne życzenie Smudy.
Odpowiedz cytując