Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.09.2014, 19:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
no i co napinacze wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly .... jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pytan ...
Ochłoń i nie pytaj.

Typowy mecz gdzie jeden gol rozstrzyga o jego losach. Szkoda, że nie mamy już od dłuższego czasu piłkarzy, którzy potrafili narzucić swój styl gry i dyktować tempo gry na Kałuży.

Jest źle, ale bywało gorzej.
Odpowiedz cytując