Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
66
28.09.2014, 19:07
AntyMod
napisał(a):
no i co napinacze
wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly ....
jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pyta
n ...
Ochłoń i nie pytaj.
Typowy mecz gdzie jeden gol rozstrzyga o jego losach. Szkoda, że nie mamy już od dłuższego czasu piłkarzy, którzy potrafili narzucić swój styl gry i dyktować tempo gry na Kałuży.
Jest źle, ale bywało gorzej.
Mario Nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mario Nh
Znajdź inne posty napisane przez Mario Nh