wiekszego wstydu te ....y nie mogly Nam zrobic ..... nie oczekuje juz nic ... gorzej byc nie moze....dalej taktyka pana Smudy " na nos "



... no to gratuluije ... po tym meczu NIKT nie jest godny nosic koszulki z BILA GWIAZDA ....zeszmaciliscie ten klub na wieki patałachy .....