Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.09.2014, 19:06
wiekszego wstydu te ....y nie mogly Nam zrobic ..... nie oczekuje juz nic ... gorzej byc nie moze....dalej taktyka pana Smudy " na nos " ... no to gratuluije ... po tym meczu NIKT nie jest godny nosic koszulki z BILA GWIAZDA ....zeszmaciliscie ten klub na wieki patałachy .....
Odpowiedz cytując